Postacie

Akira "Paine" Chang (Sidson)
"Pytasz, kim jestem? Jestem Akira Chang, prowadzę własne areny, mam pod swoją władzą najlepszych tropicieli i łowców na kontynencie. Sprzedaje ludzi i mutanty na niewolników do każdego miejsca w Stanach."

Arnold "Guner" Anderson (Nosal)

Arnold nie miał farta w życiu od samego początku. Bo czym innym wyjaśnisz fakt urodzenia się w krainie ludzi chwalących się tym, że zjadają swoich pupili, niż pechem? Mógł urodzić się w Teksasie. Nauczyłby się jeździć konno i siałby jebane zborze. Mógł się urodzić NJ city. Poświęcałby się za naród w pracy nad odbudową kraju. Mógłby urodzić się nawet w jebanym Posterunku i byłby jebanym samobójcą za ludzkość, ale nie… on musiał urodzić się akurat w Hegemonii.

Ben Shepard (Sidson)

Opowieść o teksańskim Łowcy Mutantów. O młodym człowieku, który dopiero uczy się walki z mutantami...

Buster (Seth)

"Błysk. Ból w nadgarstkach. Przez ledwo otwarte powieki dostrzegłem… Nic, kurwa, bo jest ciemno. Dobra. Wiszę, przyczepiony za nadgarstki, na łańcuchu. Kurwa, boli. Szarpnąłem jedną ręką, tak na próbę. Boli, kurwa!
-Nie wierzgaj tak. Jeszcze sobie tu powisisz. Bo, szczerze mówiąc, chce abyś wiedział dlaczego."

Cathleen "Ganja" i Daniel Kos (Sidson)

Wszędzie widziałem zaćpane zombie chodzące po ulicach lub śpiące w rynsztokach... Gdy mijałem jednego z nich, z kieszeni wypadła mu torebeczka... Pusta, jednak na folii doklejona była etykieta:
Białe Szczęście
Skład: kokaina 74% + dodatki
by Ganja

Igor "Zajcew" Piotrowicz (Sidson)

Pod czujnym okiem ojca zdobywał sprawność strzelecką i uczył się jak zabijać bez wyrzutów sumienia. Dużo ćwiczył, stając się olbrzymem.Nikt nie zwracał uwagi na danie mu wykształcenia. Stał się postapokaliptyczną maszyną do zabijania. Mało myśli, dużo robi. Chcecie go poznać?

Jack Daniels (Seth)

Mówiąc prosto z mostu: wyglądał jak ćpun, jak jeden z tych, co szwendają się po mieście jak zajdzie słońce. On jednak jakby nigdy nic podlazł do lady i prosi dynamit. No to ja w śmiech, „A czym ty chcesz płacić, koleś?”. Mina mi zrzedła, gdy przytachał M60E4 sprzężone z wykrywaczem ruchu i celownikiem termowizyjnym. O, kurwa... Zatkało mnie.

Lucas "Wątły Kojot" (Sidson)

Nigdy nie był wzorem mężczyzny. Nawet urodził się chuderlawy, wątły, mały... Porzucony w pieluszkach na pustyni niedaleko Teksasu, został odnaleziony i wychowany przez Indian z plemienia Wind Chasers i obdarzony imieniem Wątłego Kojota. Przygarnęła go najstarsza z matek plemienia – Milcząca Krowa. Była to niema, gruba starucha, a jej zajęciem w plemieniu było doglądanie bydła – stąd jej imię plemienne.

Maria Slender (Sidson)

Urodziłam się na południu. Okolica była dość spokojna mimo bliskości Neodżungli, więc dorastałam w spokoju, dobrych warunkach i mocnej rodzinnej tradycji. Od małego byłam przysposabiana do zawodu przez matkę. Byłam w końcu najstarszą dziewczyną w domu. Niestety młodsza siostra, Catrina, nie podzielała mojego entuzjazmu jeśli chodzi o leczenie i wytwarzanie leków. Ona wolała duże spluwy i szybkie bryki. Nie żeby była jedyna w Teksasie (choć trudno znaleźć kogoś stamtąd, kto lubiłby samochody), ale była dziewczyną, co w połączeniu z jej hobby i konserwatywną rodziną źle wróżyło. 

Power Gaming - Gladiator Ranger (Sidson)
Support Ranger build – jest to sposób na stworzenie niemalże doskonałego wsparcia dla większości drużyn składających się z różnej maści walczących postaci. Łączy w sobie cechy zwiadowcy, medyka oraz nie jest słabeuszem w walce.

Power Gaming - Snajper (Seth)
Power gaming, czyli wykorzystywanie systemu tworzenia postaci do maksimum, by stworzyć jak najbardziej wyspecjalizowanego bohatera. Każdy system ma luki, dzięki którym można już na samym etapie kreacji postaci zacząć dążyć do bycia specjalistą z określonego zakresu umiejętności. Poniżej przedstawiam snajpera, postać wykorzystującą system Neuroshimy i jej ewentualnych dodatków do granic.

Power Gaming - Support Gunner (Seth)
Wracając do power gamingu - tym razem skupimy się na bardziej społecznym strzelcu, nie cholernym odludku, który lubi strzelać z półtora kilometra. Zacznijmy od krótkiego wyjaśnienia przeznaczenia tej postaci.
Support - mówi samo za siebie. Taki koleś będzie wspomagał drużynę w określonych dziedzinach, dość skutecznie muszę powiedzieć.

Gunner - sugeruje, że coś znów przekombinujemy ze strzelaniem. Podpowiem, że wywalimy kary za jakikolwiek ruch.

Sergio Donovan (Sidson)
Jego historia zaczyna się niemal sielankowo. Jako syn Emilio Donnovana, jednego z szefów mafii Detroit, od urodzenia miał wszystko, czego zapragnął. Ubrania, kolegów, zabawki, niewolników... Ojciec spełniał każdą jego zachciankę. Jednak Sergio uwielbiał matkę – Valerię. Ojciec nie miał dla niego dużo czasu, ona spędzała z nim całe dnie. Może dlatego Emilio uważał, że jego syn nie będzie nadawał się do zajęcia jego stanowiska.

Rodzina Sawant (Sidson)
Gdybyś kiedyś zawędrował w okolice NY, zapytaj o nich. To swoisty element folkloru. Bo czym innym może być pięcioro rodzeństwa z zespołem Sawanta? Każde z nich jest geniuszem w jakiejś dziedzinie, jednak w pozostałych... Szkoda gadać. Chcesz więcej? Więc słuchaj...