poniedziałek, 1 lipca 2013

Znalezione w śmieciach #13

Siemka! Znowu przyszliście posłuchać naszych opowieści? Fajnie. Bez zbędnego przedłużania - Seth opowie wam o maszynach, jakie widział w okolicach Wielkiego Ścieku.

Pełzacz (Seth)
Żyją nad brzegiem rzeki. Wygrzebują w nasiąkniętej trucizną ziemi płytkie tunele, jamy. Budują w nich swoje legowiska. Nikt nie zna ich motywacji, ich celu. Wiemy, że to w połowie ludzie. Używają narzędzi, broni. I to nie jakiś prymitywnych. Naszych narzędzi, naszych broni.
Wiemy, że w połowie to zwykłe maszyny. Ludzkie torsy przytwierdzone do mechanicznego modułu z wieloma odnóżami.

W sumie może sprawiłbym sobie takie nóżki... Leminkainen ma dla was porcję informacji o pewnym rodzaju amunicji i broni nią strzelającej. Posłuchajmy...

Pistolety Kalibru .25ACP (Leminkainen)
Nie tak dawno rozmawialiśmy o naprawdę potężnych karabinach. Dzisiaj pogadamy o czymś niemal zupełnie przeciwnym -pistoletach strzelających amunicją .25 Automatic Colt Pistol w skrócie nazywanym .25Auto lub .25ACP

Na koniec trochę ode mnie... Większość z was uzna mnie za wariata, ale największym potworem postapokalipsy jest właśnie człowiek.

Najwyższy czas dowiedzieć się, czego nikt ci nie powie.
Że w życiu tak niekiedy jest, że potworem jest człowiek.
I nagle przyszło walczyć ci, z własnymi myślami.
Bo przecież ludzi bronić masz, przed potworami.

Na koniec pewna wesoła wieść: słyszeliście o takim miejscu jak RPGManufacture? Banda nerdów, która zebrała się i tworzy gry RPG. Jednak przyznam wam się w sekrecie, że jestem jednym z nich... podobnie jak Seth. Tak, tak, to ich logo jest na lewo od wejścia na wysypisko. Jednak nie o tym miałem mówić... KRONIKA to pierwszy system, który opuszcza Manufacturę i wychodzi do ludzi. Łapcie wskazówki jak dotrzeć na bloga twórcy. A naprawdę warto!


Na tym kończymy. Do usłyszenia za tydzień!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza