piątek, 10 grudnia 2010

Dentysta

- Otwórz buźkę… SZEROKO! -

Hartigan spojrzał w górę. To był zdecydowanie kurewsko zły dzień. Załapali dzisiaj szpiega z rodziny Giovanni. Grzebał w elektrowni Wujka Joe, a Wujek nie znosi kretów. Teraz trzeba było się dowiedzieć, czego tutaj szukał. Znak na kurtce dowodził powiązań z Giovannim, a w spodniach był dodatkowo list… Co za kretyn. Hartigan wyjął papierosa i jego stare Zippo. Lekko porysowane, ale nadal miękko odbijało światło latarni na ulicy. Czekał na wynajętego przez Wujka Joe fachowca. Tak, zdobywanie informacji można było obrócić w handel. Wystarczyło mieć grube nauszniki, aby nie słyszeć szczegółów i trochę sprzętu. Hartiganowi nawet nie mógł przejść przez gardło wyraz, jakim określano w Vegas oprawców. Z cienia wyłoniła się postać w białym fartuchu. Lekkim, prawie skocznym krokiem podeszła do Hartigana.
- Dzień dobry! Oczekuje Pan na usługi Dentysty? –
Zestaw Małego Sadysty:

Inne dzieci dostały na gwiazdkę samochodzik lub lalkę. Ty dostałeś gwoździe, młotek i nóż. A propos gwiazdki. Zrobiłeś ją z kota.

+ 100 gambli na narzędzia tortur.


Mów Gdzie!:

- No mów gdzie!
- Ny... y…
- MÓW, KURWA GDZIE!!!

Jeśli kogoś torturujesz w celu wydobycia informacji, to masz łatwiejsze testy Zastraszania/Perswazji o 1 stopień. Inni przesłuchujący również. Można zastosować inną zasadę: testy Siły Woli ofiary są trudniejsze o 1 stopień.


Palec, Ucho, Fiut?:

- Hmm… najpierw sprawdzimy jamę brzuszną, potem zajmiemy się wyrównywaniem palców, następnie proponowałbym sterylizację, a na koniec może zrobimy mielone? Tak, panie Sanchez?

Potrafisz utrzymać ofiarę przy życiu bardzo długo, oj bardzo. Będziesz ją torturować całą noc. Draśnięcia dalej mają efekty z kar, ale nie liczą się do puli obrażeń. Dopiero, gdy zadasz 4 Lekkie zmieniają się one w Ciężką, a 4 Ciężkie w Krytyczną (TYLKO PRZY TORTUROWANIU). W tym czasie nikt inny nie może zadawać obrażeń ofierze. Dodatkowo Pierwsza Pomoc i Leczenie Ran na start na poziomie 1.


Wiertło:

Bonusowo dostajesz wiertło dentystyczne! Wystarczy gdzieś się podłączyć do prądu, a otwierają się przed tobą zupełnie nowe możliwości! Wyborować odbyt, pochwę, policzki, nos, gardło, oczy, uszy, moczowód… To tylko niektóre z nich!
Obrażenia: 1s: L 2s: L/C 3s: C
Budowa 13-/14+
Wymaga prądu! I raczej nie należy stosować do walki wręcz!Profesja 4fun, szukaj => Oprawca, Orbital

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza