piątek, 30 maja 2014

Znalezione w śmieciach #17

Witajcie z powrotem na wysypisku! Niestety, będziemy musieli lekko przystopować z naszą chęcią powrotu do regularnego postowania, ponieważ zbliża się sesja. Zaliczenia, kolokwia i jeszcze więcej zaliczeń. Człowiek zapomina, że musi jeszcze coś na bloga napisać. Ale jednak jest - dzisiaj o pewnym małym dodatku do twojej ukochanej strzelby.

Strzelby kojarzą nam się z dwoma rodzajami ognia - albo strzelanie śrutem, albo brenekami. Trzeba przyznać, że zazwyczaj to wystarcza. Śrut skutecznie radzi sobie z większymi grupami przeciwników lub w walce w pomieszczeniach, za to breneki pozwalają wyrównać nieco szanse na większych odległościach. Mimo to, trzeba ciągle szukać odpowiedniej amunicji i wytwarzać nowe loftki. Małe urządzenie, które pozwalałoby się przerzucić na inny rodzaj amunicji bez potrzeby wymiany lufy byłoby na wagę złota, nie?

Mamy za to więcej wieści z dużego świata. Ponad miesiąc temu wyszła nowa gra z forum MGF - Królestwa, autorstwa Tomasza "Salama" Widzińskiego. Możecie o nich więcej poczytać we wpisie z forumowego bloga - o tu. Salam uczestniczył w konkursie Rzut Na Inicjatywę i zajął 3 miejsce; gratulacje. Komentarze możecie poczytać tutaj - od siebie tylko wytknę, że źle zapisano nazwę komentowanej gry.

Po sieci zaczynają za to krążyć zwiastuny i zachęty odnośnie Kreatora Krain, którego autorem jest Wojciech "Onslo" Chełstowski. Tutaj można znaleźć pierwszy wpis, a tu drugi, oba umieszczone na niedawno przez niego założonym blogu. O Kreatorze Krain przeczytać można również na blogu MGF, o tu i tutaj. Premiera Kreatora już niedługo.

EDIT: premiera nastąpiła 1.06, przeczytać o niej możecie tutaj, a pobrać Kreator możecie stąd:

Obawiam się, że na dziś to już wszystko. Następny wpis planujemy mniej więcej w połowie czerwca, ponieważ przed sesją zawsze potrzebne są zajęcia zastępcze, byle by się nie uczyć. A na razie - do zobaczenia.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza