sobota, 2 kwietnia 2011

Los Angeles

-…Sny Hollywood…-

Zaczyna świtać. Słońce powoli wynurza się znad gór. Leniwe promienie światła biegną przez spaloną ziemię, oświetlają piasek i kikuty drzew. Docierają do pierwszych ruin miasta. Oblewają zburzone domy złocistym blaskiem, promienie odbijają się od stłuczonych szyb. Wrak Los Angeles wydaje się mienić tysiącem ciepłych barw. Morze odbija poranne słońce, powietrze ogrzewa się po zimnej nocy. Znad oceanu wieje chłodna bryza. Mieszkańcy zaczynają się budzić do życia, wychodzą na brzeg i wdychają świeże powietrze. Życie w LA po Wojnie się zmieniło. Ich największym atutem jest kultura. Wielu ludzi zjeżdża się, aby obejrzeć stare filmy, choć raz pójść na dyskotekę. LA jest odskocznią dla cwaniaczków z Vegas, są tam bary, tętni życie. Stare wille gwiazd srebrnego ekranu są teraz zamieszkiwane przez najlepiej ustawionych mafiosów. LA jest podobne do Vegas pod wieloma względami. Jednak Los Angeles jest bardziej kulturalne, rodziny mafijne szybko pozbywają się wszelkich zadymiarzy. Chcesz się poczuć jak za dawnych lat? Chcesz poczuć smak świata sprzed Wojny, bez zażywania Tornado? Jedź do Los Angeles. Miasta Upadłych Aniołów.

Licencja Na Kradzież:

Przestępczość po Wojnie się nasiliła. Ale nie znaczy to, że straciła na prestiżu. W mieście, gdzie zawsze liczył się sposób bycia, nawet złodzieje mają styl.

Na start pakiet Zdolności Manualne na 1. Dodatkowo sztuczka Rappeling.

--------------------------------------------------------------------------------

Gwiazda:

Historia Los Angeles to Hollywood. Nawet po zagładzie widać stare billboardy, plakaty, wystawy. W starych kinach zachowały się taśmy z przebojami srebrnego ekranu. Zachowały się pewne kanony piękna, a ludzie zatęsknili za dawnymi czasami. Zatońmy w snach Hollywood…

Na start posiadasz umiejętności Perswazja, Blef, Postrzeganie Emocji, Zastraszanie i Niezłomność na 1. Za każdy punkt sławy masz ułatwione kontakty z płcią przeciwną o jeden stopień.

--------------------------------------------------------------------------------

Stuntmen:

W każdym filmie byli kaskaderzy. Jedni zarzucali na ręcznym, inni walczyli w stylach wschodu, a jeszcze inni byli odpowiedzialni za efekty wizualne. Jesteś szczęściarzem, bo poznałeś tajniki jednej ze specjalizacji:

- Umiejętności z pakietu Prowadzenie Pojazdów masz na starcie na 2, a jedną z tych umiejętności wybierasz na swoją specjalność. Do wybranej umiejętności Prowadzenia Pojazdów masz ułatwienie -20%, a sztuczki oparte o ten typ pojazdu kupujesz za 150 PD. Dodatkowo masz zniżkę 10% na wykupywanie umiejętności Prowadzenia Pojazdów.

- Umiejętności z pakietu Pirotechnika masz na starcie na 2, a do Materiałów Wybuchowych masz ułatwienie
-20%. Dostajesz darmowo sztuczkę „3…2…1…BUM”, a sztuczki związane z pirotechniką kupujesz za 150 PD. Dodatkowo masz zniżkę 10% na wykupywanie umiejętności Pirotechniki.

- Umiejętności z pakietu Walka Wręcz masz na starcie na 2, a jedną z tych umiejętności wybierasz na swoją specjalność. Do wybranej umiejętności Walki Wręcz masz ułatwienie -2 oczka na wybranej kości, a sztuczki oparte na tej umiejętności kupujesz za 150 PD. Dodatkowo masz zniżkę 10% na wykupywanie umiejętności Walki Wręcz.

--------------------------------------------------------------------------------

Jest to moja odpowiedź na Los Angeles Johna Miltona. Nie podobało mi się. Uważam, że powyższe lepiej obrazuje powojenne LA. Niektórym może się spodobać. Innym nie.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza