poniedziałek, 25 października 2010

King Bruce Lee Karate Mistrz

King Bruce Lee Karate Mistrz


Wymagania: Blef 5+, Zastraszanie 3+, Charakter 14+, Zręczność 14+, Budowa 11+

Skończyła mi się amunicja. Nie wiem jak to się stało, ale na jednego gościa zabrakło mi kul. Całe szczęście, że lalusia spotkało to samo. Więc wyjmuję gazrurkę i z uśmiechem na ustach idę w jego stronę. Tamten uśmiecha się szerzej ode mnie, mówi: "Ja jestem King Bruce Lee Karate Mistrz..." i ustawia się w jakiejś dziko wyglądającej pozycji. Szkoda tylko, że nie był wystarczająco skapnięty, żeby zauważyć, że Raul ma jeszcze pociski.

Bohater potrafi udawać świetnego wojownika nawet jeżeli nim nie jest. Jeżeli ma dojść do walki wręcz, wykonywany jest Przeciwstawny test Blefu przeciwko Postrzeganiu Emocji przeciwnika. Jeżeli Bohater osiągnie przewagę, przeciwnik uzna go za groźnego wroga (Strach) i może zrezygnować z walki. Działa tylko na wrogów o umiejętności Broń Ręczna najwyżej 1. Dotyczy Bijatyki i Broni Ręcznej.

2 komentarze:

  1. Fajne, chociaż raczej do klepania żuli i frajerów, niż tych twardszych kolesi. "Może zrezygnować z walki"- czyli jak 3 metrowy murzyn ma nam spuścić łomot to i tak spuści. Mimo to fajne.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zasadniczo to do straszenia frajerów ;) Ewentualnie zaimponowania potencjalnemu pracodawcy.

    A zamiast "najwyżej 1", może po prostu "przeciwnik dodaje potrojoną wartość broni ręcznej/bijatyki do postrzegania emocji"? Przy umiejętności walki wręcz wyższej niż 1 zaczynają się już kosmiczne wartości ;)

    OdpowiedzUsuń